Учебные материалы


Стратегія маркетингуКарта сайта

Загрузка...

Торгова діяльність в сфері кіосків має багато конкурентів, тому самою бажаною стратегією маркетингу в цьому випадку можна назвати « захист флангів ».

Ця стратегія є ефективним доповненням до стратегії позиційної оборони. Вона полягає у попередженні атак конкурентів на найбільш уразливі ділянки лінії фронту ( флангу ), де лідер споруджує додаткові « сторожові зміцнення ».

Я проведу аналіз асортименту кіосків, і, зробивши відповідні висновки, почну продавати товари, яких немає в асортименті конкурентів. Це підвищить рівень уваги до торговельного кіоску.

Таким чином, я розділю на сегменти ринки різних споживачів, а затемпойму потреби окремих груп.

Вибравши цільові сегменти, я створю відмітнаперевагу. Всі сегменти є або стають конкурентними, і я повинна сформулювати підстави для переваги споживачами саме його пропозиції.

Провівши весь аналіз заходів, я проведу розширення обсягів продажів і збільшу асортимент, а також визначу сезонні коливання попиту та розроблю методи стимулювання продажу поза сезону шляхом розміщення реклами в газетах, на листівках, білбордах і щитах.

План продажу продукції

Для успішної торгової діяльності я повинна планувати свої закупівлі. Подібний план представлений в таблиці 3, яка наведена нижче.

У ній я визначила, які товари будуть закуповуватися, в яких кількостях, за якими цінами, і рівень витрат, які я буду нести при закупівлі товарів у кіоск.

Також я повинен розробити стратегію щодо прогнозування обсягів реалізації продукції. Подібний прогноз представлений в таблиці 4.

Кіоск орендований мною на зупинці міського транспорту.

Товар я планую купувати у фірм, які давно працюють на ринку, таких як: « 3 корочки», «Сандора», « Насолода », «Біола» та інші.

6. Організаційний план

Моє підприємство буде просувати свої послуги на ринку міста Чернігова. Ринок міста Чернігова є досить привабливим сегментом ринку, оскільки Чернігів містить багато молодого населення, які і є основними покупцями торговельних кіосків, що доводить, що необхідність в кіосках актуальна.

Тому орендувати торговельний кіоск я планую на зупинці міського транспорту.

Юредичний план

Для початку торговельної діяльності я повинен зареєструватися як суб'єкт підприємницької діяльності фізична особа ( СПДФО ) а

також отримати дозвіл на торговельну діяльність, стати на облік за спрощеною системою оподаткування.edu 2018 год. Все права принадлежат их авторам! Главная